Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді

Дата: 10.02.2020 10:32

Учениці 9-х класів - Огороднікова Софія, Рибас Олександра, Ташкевич Ангеліна, Новікова Єва, Оліферчук Катерина, учасниці  ХІІ  Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю "Південно-Східна Україна:зі стародавності у ХХІ століття", яка відбулася у місті Святогірськ  Донецької області,  подарували бібліотеці ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія  Збірник матеріалів з публікаціями своїх краєзнавчо-дослідницьких робіт.