Конкурс філософських проєктів на тему «Сенс людського життя: практика самоусвідомлення»

Дата: 28.02.2020 15:24

У Національному університеті «Острозька академія» на кафедрі культурології та філософії з 9 грудня 2019 р. по 25 лютого 2020 р. відбувався конкурс філософських проєктів на тему «Сенс людського життя: практика самоусвідомлення».  Учасники конкурсу,  учні 9-11 класів освітніх закладів дев'яти областей України  представили власні інтерпретації  сутності життя.

Вітаємо ученицю  9-Б  класу ОЗ НВК «Асканія-Нова»-гімназія  Оліферчук Катерину, яка посіла ІІІ місце з проєктом  "Сенс людського життя: погляд ровесників" (учитель-консультант Людмила Ташкевич).