Global Teacher Prize Ukraine 2019: найкращим учителем України стала Наталя Кідалова

Дата: 28.10.2020 21:00

Переглянути статтю повністю - сайт Освіторія.

Найкращим учителем України в 2019 році стала Наталя Кідалова

Премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила цьогорічного переможця. Найкращим учителем України стала Наталя Кідалова з міста Мелітополя Запорізької області. Вона викладає англійську мову та українську мову і літературу в мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 23.

Переможниця отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від «Освіторії».

На «вчительський Оскар» номінували майже три тисячі неймовірних українських педагогів. Це кумири школярів, які надихають своїми новаторськими ідеями та сміливими рішеннями, а ще якісно змінюють освіту та майбутнє вже сьогодні. У серпні обрали ТОП-50, а напередодні 1 вересня визначили ТОП-10 освітян, які вразили професійне журі найбільше.

Урочиста церемонія головної освітньої події року пройшла у Всесвітній день вчителя в Національній опері України. Червона доріжка, вечірні сукні та фраки, фотокамери, виступи зірок, тисячі глядачів та пряма трансляція на сайті 1+1 — цьогоріч свято для українських вчителів проходило в космічній тематиці та під незмінним гаслом «ВчителіВажливі».