Завершення Проекту "Демократична школа"

Дата: 23.06.2020 22:44

Доки всі сплять, настав час анонсувати поважних гостей національної онлайн конференції з нагоди завершення 4 циклу Програми. Початок 24 червня 2020 об 11:00. ??????
На заході не лише підведемо підсумки зробленого за попередній навчальний рік, а й окреслимо шляхи на майбутнє та ознайомимо зі своїми напрацюваннями.
Отож, крапку з комою в роботі разом з нами поставлять:
?? Уле Т. Хорпестад, Посол Норвегіі? в Украі?ні;
?? Ана Перона-Ф’єльдстад, виконавча директорка Європеи?ського центру ім. Вергеланда, Норвегія;
?? Любомира Мандзій, Міністерка освіти і науки України;
?? Вадим Карандій, директор Інституту розвитку освіти;
?? Наталія Софій, заступниця директора Інституту розвитку освіти;
?? Олена Заплотинська, Офіс підтримки реформ;
?? Олена Ліннік, державна експертка директорату дошкільної та шкільної освіти МОН України;
?? Юлія Найда, директорка фонду "Крок за Кроком";
?? Раїса Євтушенко, головна спеціалістка директорату дошкільної та шкільної освіти МОН України;
?? тренер(к)и Програми, організатор(к)и та координатор(к)и, представники/-ці шкільних команд.
?????? Переможиця Global Teacher Prize Ukraine Наталя Кідалова розповість, чому демократична школа краще підготовлена до викликів сучасності.
Сподіваємося, ви теж розділите компанію та приєднаєтесь до трансляції? Резервуйте час!