Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючуго освітнього процесу

Сучасний простір для дітей з ООП

Не маємо ресурсної кімнати, але облаштували спеціальний простір, забезпечений необхідними навчально – методичними і наочно – дидактичними засобами навчання , призначений для проведення індивідуальних та групових психолого – педагогічних та корекційно - розвиткових  занять, психологічного розвантаження, соціально – побутового орієнтування

12:55 28.10.2020

Сучасний логопедичний кабінет

Створено сучасний  корекційно – розвитковий простір в логопедичному кабінеті для якісної та ефективної допомоги дітям з ООП.

12:26 28.10.2020

(Навчання) Літній освітній фестиваль (Лазурне)

Щиро дякую всім організаторам за змістовний освітній простір та релаксаційне дозвілля! Наука, обмін досвідом, оволодіння практичними навичками роботи на різних дистанційних платформах, спілкування, пісня, танці, зорі, море - все це гарний старт нового 2020 - 2021 навчального року.

23:12 21.08.2020

(Наші учні) Вітаємо золоту медалістку Шокун Анну

ОЗ НВК Асканія - нова - гімназія - це про інноваціі, майстерність, лідерство, залучення і креативність! Це про педагогів, які дійсно навчають! Це про успіх! Щиро вітаємо цілеспрямовану, наполегливу випускницю Шокун Анну, яка підтвердила Золоту медаль, здавши на ЗНО всі предмети на 11 балів!

23:07 03.08.2020

(Навчання) ГО"Центр інноваційної освіти.Про.Світ"

Рада повідомити, що я успішно пройшла відбір на програму від ГО"Центр інноваційноі освіти.Про.Світ" та стала учасником проєкту "Студія освітніх управлінців". Попереду рік нелегкоі, але дуже цікавоі та насиченоі роботи - директори шкіл отримають знання та напрацюють навички ефективного управління, особливо в умовах кризи та непередбачуваних подій. Судячи зі складу учасників, які пройшли відбір - буде круто!

23:04 28.07.2020