Педагогічна рада «Дистанційне навчання: інструменти для отримання митєвого зворотнього зв’язку»

Дата: 03.12.2020 08:37

ТЕМА: «Дистанційне навчання: інструменти для

отримання митєвого зворотнього зв’язку»

Мета:

• Обгрунтувати актуальність застосування ІКТ в освітньому процесі закладу загальної середньої освіти.
    • Презентувати досвід роботи педагогів закладу освіти з апробації оптимальних шляхів застосування комп’ютерних технологій з метою створення сприятливих умов зворотнього зв'яку із здобувачами освіти під час дистанційного навчання.
    • Сформувати індивідуальну педагогічну траєкторію кожного учителя щодо оптимізації запровадження інформаційних технологій з метою розвитку творчого потенціалу та життєвої компетентності учнів.

Форма проведення : педрада – педагогічна кав'ярня, презентація педагогічних інновацій

Час і місце проведення:   27 листопада 2020 року

1. Вступне слово директора ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Марчук І.П.
  2. «Використання «Class Dojo» в освітньому процесі».

Отрада Г.А. - керівник творчої групи; Порохня Н.О., Стасюк Т.А., Шамрай Н.Г., Тараненко Г.С.

1. «Google Classroom і організація високотехнологічного навчання».

Єфремова Л.М. – керівник творчої групи; Дедюх Н.В., Ведмеденко Д.А., Тухватулліна С.А., Скремінська О.В.

1. «TikTok – платформа-новачок для взаємодії з аудиторією».

Малик Л.Л. – керівник творчої групи; Бондаренко в.М., Бугаєва Л.Ф., Гуляєва І.Л., Милосердов Д.О.

1. З досвіду роботи вчителів:
  • Онлайн-уроки на платформі «3D Демократії»

Терновий І.Ф., вчитель історії.

• QR-код для швидкої самоорганізації здобувачів освіти.

Котова О.М., вчитель зарубіжної літератури.