Проект "Демократична школа"

Дата: 14.03.2019 08:56

13 березня 2019 року в ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія пройшла презентація проекту «Демократична школа» в якій взяли участь педагоги, батьки та учні. Під час зустрічі учасники нашої команди поділились своїми враженнями та планами із присутніми, також обговорили очікування школи від участі у проекті. Ознайомили присутніх з вибраними статтями Закону про Освіту та Хартією Ради Європи з освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини. Презентували підручники Ради Європи.Познайомилися і спробували розібрати такі поняття як ОДГ/ОПЛ. Було багато дискусій з даної теми та все ж дійшли згоди стосовно демократичних процесів у нашій школі. Попереду на нас чекає багато роботи та лише спільними зусиллями зможемо зробити школу місцем КОМФОРТУ та ЩАСТЯ для всіх.