(Демократична школа) ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія потрапив до четвертої хвилі "Демократична школа"!

Дата: 06.02.2019 09:14

ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія потрапив до четвертої хвилі "Демократична школа"!

Посол Уле Т. Хорпестад привітав учасників конференції з нагоди початку роботи четвертої хвилі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». Програма фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії з метою наближення до Європи у стандартах та підходах до освітніх процесів. Європейський центр імені Вергеланда реалізує цей проект у тісній співпраці з Міністерством Освіти та науки України. На цьому етапі програми було відібрано шістдесят шкіл з більш ніж двохсот шістдесяти заявок. Це був вибір достойних, тих, що прагнуть змін, розвитку та результатів для нової, орієнтованої на європейські цінності, України.

Ambassador Ole T. Horpestad welcomed the participants of «Schools for Democracy Launch conference: IV cycle of the Program of Supporting Educational Reforms in Ukraine». The program is funded by the Norwegian Ministry of Foreign Affairs with a view of coming closer to Europe in the standards and approaches to educational processes. The European Wergeland Centre implements this project in close cooperation with the Ministry of Education and Science of Ukraine. At this cycle of the program sixty new schools were selected from more than two hundred and sixty applications. It was a choice of worthy, those who strive for change, development and results for a new, European-oriented, Ukraine.