Проект "Zero Waste School"

Дата: 14.03.2019 09:30

Опорний заклад НВК Асканія-Нова-гімназія здобув можливість бути учасником проекту «Zero Waste School». Про це йдеться на сайті фонду Кличко, який фінансує проект. Програма має на меті через неформальне навчання донести школярам та вчителям культуру сортування відходів у своїй школі та громаді. Учасників проекту чекає триденний практичний семінар. Там навчатимуть управляти проектами, прогнозувати ризики, комунікувати зі стейкхолдерами та ЗМІ. Також планують розповісти як залучати фінансування для розвитку громад. У рамках тренінгу учасників познайомлять з відомими громадськими активістами, які розкажуть, як долати перешкоди на шляху. Також заплановані зустрічі з лідерами думок зі сфери екології, які поділяться професійним досвідом. Потім учасники проведуть дводенний тренінг для школярів, батьків та шкільного персоналу, де навчать їх правильно сортувати сміття. Восени школа має організувати громадський проект «Zero Waste Day», до якого планують залучити всіх мешканців населеного пункту.