Публікація учнів в Збірці  матеріалів конференції, присвяченій 90-річчю дитячого туризму і краєзнавства в Україні.

Дата: 28.02.2020 15:28

Учні 9-х класів ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, вихованці гуртка "Юні екскурсоводи" КЗ "ЦТКТУМ" - учасники ХIV Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід". Працювали  в трьох  секціях: Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди, Етнографічні особливості рідного краю, Духовні скарби мого краю.

Тези науково-дослідницьких робіт учнів опубліковано в Збірці  матеріалів конференції, присвяченій 90-річчю дитячого туризму і краєзнавства в Україні. Харківський Національний університет імені В.Н. Каразіна.