Випускники 4 хвилі проекту "Демократична школа"

Дата: 30.06.2020 22:47

Сьогодні непересічна і знакова подія нашого шкільного життя!
 Ми сьогодні - випускники  4 хвилі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа»!

Це був день сповнений такими очікуваними зустрічами , вітаннями, надихаючими промовами , вражаючими історіями успішних змін, цікавою статистикою, таємним рецептом «демократичного» лимонаду , обміном ідеями і плануванням подальших дій!
Нажаль у форматі : онлайн...
Ніхто із шкіл-учасниць крапку не поставив! Обговорили кроки подальшої взаємодії !!!
Цікавинки маємо ! Як вам, дитячий хостел в Асканія Нова?! Чудове місце  для зустрічи шкіл Південного хабу! А турнір з «Життєвого капіталу» у Миколаїві!
А ми з задоволенням чекаємо на гостину наших партнерів з Ново-Олександрівки Наталія Петрик, Миколаїва Алина Архипова, Володимир Заяць, Вознесенівки та Черніговки! З задоволенням познайомимо вас з нашим закладом, обміняємося досвідом, потеревенемо про освітні реформи, започаткуємо педагогічні івенти, організуємо відпочинок на славетній Хортиці!

Для нас минулий навчальний рік був напруженим, потужним, насиченим подіями, змінами, діями і надзвичайно цікавий!!!
Щасливі бути частиної великої родини «Демократичної школи»!
Вдячні за підтримку Natalia Kidalova, Alona Glazkova, і всій тренерській команді (нажаль не всі у мене в друзях) - за ідеї, підказки, драйвовий настрій, терпіння, інструменти, посібники, науку і спілкування!!!
Ні - це не крапка!!!
Далі буде!!!
Тож, як і всі учасники, ставимо ;