"Юні екскурсоводи"

Учні 9-х класів ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, вихованці гуртка "Юні екскурсоводи" КЗ "ЦТКТУМ" відвідали один з найцікавіших сільських музеїв України, один із найпопулярніших туристичних об'єктів Харківщини. Картини Т.Шевченка, І.Рєпіна, М.Реріха, В.Кандинського, К.Малевича, П.Пікассо та багатьох інших видатних митців представлені в експозиції унікального Пархомівського художнього музею ім.П.Ф. Луньова. Отримали величезну естетичну насолоду, здобули нові знання!

15:35 28.02.2020

Публікація учнів в Збірці  матеріалів конференції, присвяченій 90-річчю дитячого туризму і краєзнавства в Україні.

Учні 9-х класів ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, вихованці гуртка "Юні екскурсоводи" КЗ "ЦТКТУМ" - учасники ХIV Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід". Працювали  в трьох  секціях: Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди, Етнографічні особливості рідного краю, Духовні скарби мого краю.

15:28 28.02.2020

Конкурс філософських проєктів на тему «Сенс людського життя: практика самоусвідомлення»

У Національному університеті «Острозька академія» на кафедрі культурології та філософії з 9 грудня 2019 р. по 25 лютого 2020 р. відбувався конкурс філософських проєктів на тему «Сенс людського життя: практика самоусвідомлення».  Учасники конкурсу,  учні 9-11 класів освітніх закладів дев'яти областей України  представили власні інтерпретації  сутності життя.

15:24 28.02.2020

"Масляна"

Двадцять восьмого лютого в ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія було проведено урочисту лінійку з нагоди святкування "Масляної". Невеличким концертом діти привітали всю школу та гостів з закінченням зими. Після врочистої частини організовано ярмарку де всі бажаючі могли придбати собі млинці та солодощі приготовані бальками дітей.

08:38 28.02.2020

Краєзнавча прогулянка "Дивовижне поруч"

Учні ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, вихованці гуртка "Юні екскурсоводи" спілкувалися з тваринами зоопарку, відкривали для себе "краєзнавчі таємниці" історії рідного селища. Щиро дякуємо співробітникові БЗ "Асканія-Нова" Данилові Лопушанському за високий професіоналізм, цікаву розповідь про годування тварин,  їх вподобання, особливості утримання. 22.02.2020.

08:26 22.02.2020

«Мистецтво викладання: золоті зерна досвіду»

Наукове товариство імені Олександра Оглоблина  факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» ініціювало видання педагогічного щорічника, перший випуск якого нещодавно вийшов друком. Щорічник презентує творчі доробки вчителів з п’яти областей України. До збірника включено план-конспект уроку з основ християнської етики  «Біблійний сюжет на картині Іллі Рєпіна «Воскресіння дочки Яіра»  вчителя ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Людмили Ташкевич.

10:04 17.02.2020

Експедиція-спостереження "Зимуючі птахи зоопарку"

Вихованці гуртка "Юні екскурсоводи" під час проведення експедиції-спостереження "Зимуючі птахи зоопарку". Учні  ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія щиро вдячні методисту сектора екологічної пропаганди Біосферного заповідника  "Асканія-Нова"  Людмилі Татаренко за супровід  та коментарі. Отримали величезне задоволення, дізналися багато цікавого.

12:00 11.02.2020

Екскурсія до Мар'янівки

Мар'янівка - невеличке село Каховського району, куди  здійснили навчальну екскурсію  учні  6-9-х класів ОЗ НВК Асканія-Нова-гмназія. На овечій фермі вчилися орудувати гирлигою. У ТОВ "Агробізнес" дегустували продукцію - бринзу та сири молочної ферми "Альпіна". Асортимент вражаючий: сири з травами, паприкою, оливками. На завершення екскурсії оглянули тренажерний зал. Були здивовані сучасним оснащенням. Все сподобалось. Чудова і змістовна мандрівка рідним краєм.

12:53 10.02.2020

Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді

Учениці 9-х класів - Огороднікова Софія, Рибас Олександра, Ташкевич Ангеліна, Новікова Єва, Оліферчук Катерина, учасниці  ХІІ  Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю "Південно-Східна Україна:зі стародавності у ХХІ століття", яка відбулася у місті Святогірськ  Донецької області,  подарували бібліотеці ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія  Збірник матеріалів з публікаціями своїх краєзнавчо-дослідницьких робіт.

10:32 10.02.2020

Нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт "Я - журналіст"

Учні ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія нагороджені Димломами лауреатів за участь у Всеукраїнському конкурсі учнівських робіт "Я - журналіст": Кулначов Олексій та Оліферчук Катерина -9-Б клас, Скрепець Віра - 8-Б клас.

09:59 07.02.2020