77 річниця визволення населених пунктів громади від нациських загарбників

30-31 жовтня 1943 року. Було звільнено селище Асканія-Нова. На братському кладовищі поховано понад 300 солдат полеглих в боях за селище 1941-1943 р. та померлих від тяжких ран в шпиталі. Вічна пам'ять захисникам України, визволителям селища Асканія-Нова, воїнам всіх родів військ: танкістам, артилеристам, стрілкам, зв’язківцям, розвідникам, льотчикам, які назавжди залишилися в землі Асканійській.

10:25 30.10.2020

"Юні екскурсоводи"

Учениця 9-Б класу ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, вихованка гуртка "Юні екскурсоводи" КЗ "ЦТКТУМ"  Херсонської обласної ради  Катерина Оліферчук  в обласному заочному творчому конкурсі відеороликів "Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо"  у  номінації  "З любов'ю до рідного краю"  посіла ІІІ місце з роботою  "Маленькі таємниці рідного селища, або те, що залишається поза кадром".  Щиро дякуємо всім, хто підтримав Катерину!

16:53 18.05.2020

Проєкт "Книга Пам'яті"

За підсумками другого етапу обласного огляду соціальних проєктів, присвячених 75-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, визначено переможців серед закладів загальної середньої освіти Херсонської області. Дипломом ІІІ ступеня відзначено  ОЗ НВК  Асканія-Нова-гімназія у номінації "Книга Пам'яті" за  реалізований проєкт  "Назавжди в землі асканійській".

15:05 16.05.2020

Перший етап Всеукраїнського конкурсу "Знавці Біблії"

Завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу "Знавці Біблії". Учні ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія мають  непогані результати:  Мельничук Ілля (5-А клас) - 90 балів зі 100, Скрепець Віра (8-Б клас) - 96 балів, Новікова Єва (9-Б клас)  -  90 балів. Вітаємо! Попереду - другий тур!

10:04 25.04.2020

Подарункові набори від НУ "Острозька Академія"

Координатори Всеукраїнського конкурсу філософських проєктів на тему "Сенс людського життя", представники кафедри культурології та філософії  НУ "Острозька академія" надіслали учасницям конкурсу, ученицям 9-го класу ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія  Катерині Оліферчук (ІІІ місце) та Софії Огородніковій (лауреат) подарунковий набір книжок. Вітаємо!

09:59 22.04.2020

Кафедра хімічної техніки та промислової екології НТУ "ХПІ" оголосила результати VII конкурсу екологічних проєктів та коміксів.

Вітаємо Катерину Оліферчук, ученицю 9-Б класу ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, яка посіла ІІ місце з проєктом "Про небезпеку лизунів:попередження дітям та батькам", Кулначова Олексія, учня 9-Б класу - ІІІ місце в номінації "Комікс на екологічну тематику", Скрепець Надію, ученицю 8-Б класу, яка стала лауреатом і отримала подяку за участь у конкурсі.

16:13 29.03.2020

Приємні спогади про мандрівку

Зі  щирою  радістю учні  ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія, вихованці гуртка "Юні екскурсоводи"  КЗ "ЦТКТУМ" ХОР згадують приємну січневу подорож у село Тавричанка Каховського району.  Вперше  побачили  нещодавно встановлений пам'ятник чумаку  на туристичному маршруті "Соляна дорога". Колоритний чумак  усім сподобався, тому вирішили  сфотографуватися на добру згадку.

16:17 20.03.2020

Тренінг з інклюзивного навчання

Першого березня в ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія відбувався тренінг з інклюзивного навчання. На якому 36 вчителів здобували практичні навички для роботи з дітьми з особливими потребами. Охоплено основні теми які повинні розкриватися в інклюзивних класах. Всі педагоги отримали сертифікати які дозволяють викладати в таких класах.

09:07 01.03.2020