A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад - навчально-виховний комплекс Асканія-Нова "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - позашкільний навчальний заклад - гімназія" Асканія-Нова селищної ради
ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія

Педагогічний колектив

Вчителі 2019-2020 н.р.

П.І.Б. учителя Кваліфікаційна категорія, тарифний розряд Педагогічне звання Стаж Предмет
1 Авер`янов О.Р. Спеціаліст     00-00-00 Фіз.-ра
2 Акопян К.О. Спеціаліст   02-00-16 Укр-мова,літ, польс.мова
3 Бова Ірина Михайлівна Вища, вчитель-методист Методист 34-11-26 Укр..мова,літ
4 Бондаренко Віктор Миколайович Вища, старший вчитель Старший  уч 37-00-15 фізика
5 Бондаренко Тетяна Олександрівна Вища, вчитель-методист Методист 39-10-06 Почат.кл
6 Бондарчук В.О. спеціаліст   27-00-15 Труд.навч
7 Бугаєва Лариса Федорівна Вища Старший  уч 41-09-00 Мате мат.
8 Василишина О.І. ІІ категорія   04-02-22 Істор, право
9 Ведмеденко Дмитро Альбертович Спеціаліст   01-08-20 Інформант, математ
10 Вздихалкіна Є. О. І категорія   12-00-15 логопед
11 Гаврилова О.О. Спеціаліст   04-00-06 гурток
12 Гуляєва І.Л. ІІ категорія   17-00-16 Біолог, географ
13 Дедюх Н.В. Вища, старший вчитель Старший  уч 32-00-16 Укр..мова, літ
14 Дронова Валентина Юріївна ІІ категорія   03-00-16 Укр..мов, літ
15 Єфремова Людмила Миколаївна І категорія   27-00-16 Фіз.-ра, осн.здор.
16 Козачок Оксана Олексіївна І категорія Старший  уч 16-01-00 Укр..м, літ,зар-літ
17 Котова О.М. Вища Методист 38-00-16 Укр..мов, літ, зар-літ, рос.м
18 Лобур Л.Д. Вища, вчитель-методист Методист 51-07-17 Вчи.поч.кл
19 Любашенко Вікторія Віталіївна Спеціаліст   02-00-00 Соц..педаг
20 Мазурян Наталія Олегівна ІІ категорія   09-07-00 Істор, польс.м
21 Малик Людмила Леонідівна Вища, вчитель-методист Методист 32-00-15 Англ..мов
22 Мамонтова О.Г. І категорія   39-00-00 Вч.поч.клас
23 Марчук Ірина Павлівна вища методист 26-00-00 Вч.поч.кл
24 Милосердов Дмитро Олексійович спец   02-11-00  
25 Мундрієвська  Т.П. 10 розряд   23-02-16 Мед.сестра,Зах.Вітч.
26 Отрада Г.А І категорія   32-02-00 Вч.поч.кл
27 Порохня  Наталія Олексіївна Спеціаліст, старший вчитель   36-09-16 Вч.поч.кл
28 Портнова М.М.   спеціаліст   37-04-04 гурток
29 Свістула Іван Михайлович спеціаліст   01-00-00 хімія
30 Скремінська О.В. Вища, вчитель-методист Методист 33-00-00 Англ..мов
31 Скримінська Оксана Павлівна Вища, старший вчитель Ст.вчит. 20-10-12 Фіз.-ра
32 Стасюк Т.А. І категорія, старший учитель Ст..вчит. 37-00-02 Вч.поч.кл
33 Столбуненко Г.В. І категорія   17-00-00 Фіз.-ра
34 Субботіна О.М. 10 розряд   23-00-00 Труд.навч.
35 Ташкевич Л.Л. І категорія, старший учитель Ст..вчит. 39-11-15 Франц.мов
36 Терновий Ілья Федорович Вища, старший вчитель Ст. вчит. 15-08-23 Істор, зар-літ
37 Травіна Ірина Миколаївна І категорія, старший учитель  Ст.вчит. 20-01-14 Матем.
38 Трюхан Л.І. І категорія   34-11-00 Істор.
39 Тухватулліна Світлана Афанасієвна. І категорія   22-09-21 психолог
40 Шамрай  Наталія Григорівна І категорія   35-00-16 Вч.поч.кл
41 Шапошнікова Ольга Володимирівна Вища Методист 26-09-00 Труд.навч.,обр.мист
42 Чичуга Володимир Васильович І категорія   46-07-00 Фіз.-ра
43 Шаповал В.В. спец   01-02-00  
44 Цой Ірина Федорівна Вища Стар.вчит. 16-00-00  
45 Фисина Алла Вікторівна І Стар.в чит 34-00-00  
46 Пруднікова Юлія П. І   09-00-00  
47 Кравчук Валерія Федорівна Спеціаліст      Вч.поч.кл
48 Трененкова Є.А. Спеціаліст     Муз.мист
49 Шапошнікова М.В. Спеціаліст     Вч.поч.кл
50 Іноземцева Катерина Сергіївна І категорія Ст. уч   Вч.поч.кл
51 Котова Н.Є. 10 розряд   01-00-00 Бібліот.
Філії
Питомник
52 Вітюк Зоя Анатоліївна Вища   25-06-15  
53 Бондар Оксана Володимирівна І категорія   21-00-00  
54 Тітовська Олександра Михайлівна Спеціаліст   03-05-18  
55 Сидорова Марина Володимирівна І категорія   34-00-16  
56 Федчишена Любов Пантелеймонівна І категорія   44-11-02  
57 Хачикова Наталія Василівна Спеціаліст   19-00-16  
58 Рибас Яна Григорівна Спеціаліст   07-10-28  
Молочне
59 Мельниченко Г.В. Спеціаліст   40-01-00  
60 Зиборєва Н.М.  ІІ категорія    17-03-00  
61 Зуб Н.І. ІІ категорія   10-03-22  
62 Бишевич В.К.  ІІ категорія   30-08-00  
63 Троян М.Я. Спеціаліст   42-00-00  
64 Копівська Анна Олегівна Спеціаліст   06-01-00  
Маркеєво
65 Пацалай О.В. І категорія   16-00-00  
66 Пеленьо Р.М. І категорія   40-00-00  
67 Наскальна О.П. Спеціаліст   13-00-00  
68 Чорна С.М Спеціаліст   16-00-00  
69 Коваленко К.В. ІІ категорія   08-00-00  
70 Сафар О. А. Вища  Ст.вчит. 34-00-00  
71 Губарик Л.О. Спеціаліст   37-00-00 Вих..дит.сад

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень