A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад - навчально-виховний комплекс Асканія-Нова "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - позашкільний навчальний заклад - гімназія" Асканія-Нова селищної ради
ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія

Педрада

Дата: від до Скинути

Рішення педагогічної ради

1.1.Схвалити роботу вчителів І.Ф.Тернового О.І.Василишиної, Л.Л.Малик, О.В.Скремінської з питання формування громадянських компетентностей. 1.2.Впроваджувати в освітній процес модель компетентностей, необхідних для демократичної культури, розроблену Радою Європи у 2018 році.  1.3.Укласти посібник «Розвиток громадянських компетентностей», створений з методичних розробок вчителів-предметників.  2.1. Схвалити творчий звіт учителів.  2.2. Інформацію взяти до уваги. Спланувати на базі позитивного досвіду проведення семінарів, навчання молодих і малодосвідчених учителів, серії відкритих уроків, позакласних заходів. 2.3.Педагогічному колективу ОЗ НВК Асканія-Нова – гімназія використовувати позитивний досвід учителів, які атестуються.

22:26 01.04.2020

Педрада "Здобутки і виклики на шляху забезпечення якості освіти"

Тема: "Здобутки і виклики на шляху забезпечення якості освіти" Мета: сприяти мотивації вчителя до самовдосконалення в різноманітних сферах життя; створення  позитивного психологічного клімату в педагогічному колективі,  шляхом актуалізації установки вчителя на цінність, самореалізації у своїй професії в сучасних умовах сьогодення; посилення спроможності педагогічного колективу школи формувати, оцінювати та впроваджувати на уроках громадські компетентності.

03:26 20.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень