Створення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Сучасна котельня

Сучасна котельна із системою автоматики безпеки якісно покращить теплозабезпечення навчального закладу.

18:41 28.10.2020

Наша оновлена їдальня

Наша їдальня перетворилася на затишне місце, де грає приємна музика, смачно годують. Нові меблі не тільки сучасні, стильні, але й надійні та витривалі! Дуже красиво, гармонійно!

23:23 24.09.2020

Нове обладнання на харчоблок!

Ура! Отримали нове обладнання на харчоблок! Замінивши старе обладнання на нове, ми знизимо енерговитрати, приведемо у відповідність до санітарних вимог харчоблок, зможемо урізноманітнити страви харчування та підвищити якість іх приготування, що неодмінно підвищить здоров'я дітей.

22:59 24.07.2020

Ми Креативні

Закінчився непростий 2020 навчальний рік з новими викликами та новими випробуваннями! Карантині обмеження не дозволили нам провести випускний. Але, ми вирішили ще раз зустрітися з нашими дорогими випусниками, сказати ім, як пишаємося, любимо та кусочок свого серця назавжди залишаємо з ними. Ми віримо: ви станете успішними, повірите в себе та знайдете себе!

22:39 26.06.2020

Зі святом останнього дзвоника

Дорогі діти, шановні батьки, вчителі! Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника! Всім школярам бажаю гарного відпочинку, яскравих вражень. Учителям - невпинного творчого пошуку, педагогічноі мудрості, а випускникам - впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети.

22:27 29.05.2020