Створення комфортних і безпечних умов навчання та праці

День Святого Валентина

Ранок! ОЗ НВК Асканія - Нова -гімназія! Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно!

21:31 14.02.2020

Ремонт в приймальні

З кожним днем ОЗ НВК Асканія- Нова- гімназія гарнішає, розвивається, оновлюється!

20:30 20.11.2019

Відремонтована їдальня

Відремонтована їдальня зустріла учнів зміненим сучасним інтер'єром: нові умивальники, підвісна стеля з яскравим освітленням, нова плитка, вдало підібрані кольори - усе тішить око і викликає бажання приходити сюди, щоб посмакувати чудовими обідами.

14:14 16.10.2019

34 тисячі гривень від Асканійської громади на сотню парасольок отримала школа

34 тисячі гривень від Асканійської громади на сотню парасольок отримала школа (ВІДЕО) 34 тисячі гривень від асканійської громади на сотню парасольок. Навчально-виховний  комплекс «Асканія-Нова-гімназія» включений до проекту «Демократична школа», в якому ще беруть участь школи з Норвегії і Львова.

13:55 01.10.2019

Школа продовжує чепуритися.

Осінь одягає золоті шати, чарує жовто-багряним листопадом! І школа наша продовжує чепуритися, гарнішає, поступово перетворюється на комфортне освітнє середовище

13:28 26.09.2019