Педрада "Здобутки і виклики на шляху забезпечення якості освіти"

Дата: 20.03.2020 03:26
Кількість переглядів: 1922

Тема: "Здобутки і виклики на шляху забезпечення якості освіти"
Мета: сприяти мотивації вчителя до самовдосконалення в різноманітних сферах життя; створення  позитивного психологічного клімату в педагогічному колективі,  шляхом актуалізації установки вчителя на цінність, самореалізації у своїй професії в сучасних умовах сьогодення; посилення спроможності педагогічного колективу школи формувати, оцінювати та впроваджувати на уроках громадські компетентності.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.     Формуємо громадянські компетентності (презентації відеороликів) О.І.Василишиної та І.Ф.Тернового вправа "Кубик Блума" (переглянути) Л.Л.Малик та О.В.Скремінської вправа "Електростанція"  (переглянути), виступ (переглянути).

2.    Підвищення наукового, фахового та методичного рівня вчителів у процесі самоосвіти; звіти вчителів, які атестуються:
       2.1.Звіт директора школи та учителя початкових класів І.П.Марчук (переглянути) виступ (переглянути)
       2.2.Звіт учителя історії Сафар О.А портфоліо (переглянути), буклет (переглянути).
       2.3.Звіт учителя фізичної культури Столбуненко Г.В. портфоліо (переглянути).
       2.4.Звіт учителя історії А.В.Фисини портфоліо (переглянути).

3. Різне.