(Демократична школа) Ми готові до змін!

Дата: 06.02.2019 09:22

Ми готові до змін!
ОЗ НВК Асканія - Нова - гімназія змінив вектор свого розвитку!
1 лютого в Києві було підписано Угоду про співпрацю з Європейським Центром ім.Вергеланда(Осло, Норвегія).
Ми потрапили до програми"Демократична школа", яка покликана підтримати новаторства, допомогти демократизаціі освітнього середовища. Програму підтримує Міністерство закордоних справ Норвегіі, Міністерство освіти і науки Украіни, Рада Європи, благодійна організація "Центр освітніх ініціатив" та ІСАР Єднання.
Ми віримо, що до 2020р.ОЗ НВК Асканія - Нова - гімназія перетвориться на сучасний демократичний заклад з освітнім середовищем, де пануватиме співпраця, повага, колегіальне прийняття рішень, де будуть щасливі вчителі, діти, батьки.
Ми готові до змін! А ви з нами ?!