A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад - навчально-виховний комплекс Асканія-Нова "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - позашкільний навчальний заклад - гімназія" Асканія-Нова селищної ради
ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія

(Наші учні) Тетяна Мельник потрапила до ІІ етапу Міжнародного конкурсу з українознавства

Дата: 04.04.2019 09:43
Кількість переглядів: 117

На весняних канікулах у Києві відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з українознавства, який традиційно проводить Національно-дослідний інститут українознавства. Метою конкурсу є залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів українства, поширення та впровадження сучасних новітніх надбань українознавчих студій, формування національної ідентичності, повазі до своєї історії, розвитку мовних та культурних практик.
Цього року на ХІІ-й конкурс було подано 314 робіт з 24 областей України, а також з Молдови та Туреччини. Найактивнішими виявилися Полтавська та Донецькі області, які прислали на конкурс найбільшу кількість робіт – 25 та 24 відповідно. До Києва на ІІ етап з’їхалися більше 80 учасників, лідерами за кількістю представників стали Полтавська область (9 учнів) та Чернівецька область (8 учнів). Своєрідними невдахами опинилися Вінницька, Закарпатська та Миколаївська області, адже жодний представник цих регіонів, на жаль, не потрапив до ІІ етапу. Від Херсонської області на конкурс було заявлено 10 робіт, проте до ІІ-го очного етапу потрапила лише одна робота, яку представляла учениця 9 класу ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія Тетяна Мельник.
Тетяна Ігорівна, як справжній Президент школи зі всією відповідальністю підійшла до конкурсних випробувань – написання есе та захисту наукового дослідження. За рішенням журі учениця з Асканії-Нова посіла почесне ІІ місце серед учнів 9-х класів. Це вагоме досягнення не тільки для рідної асканійської громади, але й для всієї Херсонщини.
Хочеться подякувати учениці за результативну співпрацю. Подібні конкурси це відмінні тести на перевірку знань, і варто пам’ятати, що перемоги виборюються лише завдяки цілеспрямованості та наполегливості, ерудиції та віри у власні сили. Висловлюю слова подяки батькам Тетяні за відчутну підтримку під час конкурсу та за виховання добросовісної учениці.
Попереду нові дослідження, нові конкурси, тож будемо працювати)« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень