(Соціальне партнерство) Майстер клас від Огороднікової І.

Дата: 13.07.2019 11:23

Як же здорово, коли здійснюються мрії !!! Ми знову зібралися разом на наших майстер-класах !!! Як здорово, коли приходять батьки з дітьми, сестри і брати, щоб разом провести час, навчитися чогось нового, поринути в творчу атмосферу, створити своє унікальне виріб, поспілкуватися, повеселитися і просто допомогти один одному. Величезне спасибі Павло Філіпчук, тільки завдяки Вам ми змогли закупити матеріали для творчості, величезне спасибі Ірина Марчук за чуйність і виділене приміщення для зустрічей.